Jak ušetřit

Jaké výhody má Lyoness člen?

Základní princip Lyoness zní: Z každého nákupu peníze zpět. Protože všichni denně nakupujeme a kunzumujeme, je členství v Lyoness ze zásady novou a jednoduchou formou, jak při nakupování ušetřit peníze, resp. zlepšit svůj rozpočet.

Konrétní výhody při každém nákupu přes Lyoness jsou:
 

  • 1-2% Cashback, plus další rabaty
  • 0,5% „Přátelský bonus“ od obratů členů, kteří přišli do Lyoness díky doporučení. Pokud i tito členové doporučí Lyoness dále, obdrží člen z jejich nákupů také 0,5% z nákupní sumy.

Získá rabatové výhody při nákupech u partnerských společností. Celkový rabat přitom závisí na konkrétní partnerské společnosti. 1-2% představuje okamžitou výhodu (Cashback), k tomu se přidávají zbytkové rabaty (Věrnostní výhody).

Zastoupeny jsou téměř všechna odvětví na celém světě (např. potraviny, benzinky, sport, móda, stavebniny, kosmetika, služby všeho druhu, nábytek atd.).
Aktuálně existují čtyři druhy nakupování, při kterých Lyoness členové mohou uplatnit své výhody:

Cashback online obchody
Lyoness členové si mohou vybavit své nákupy 24 hodin denně z pohodlí svého domova, v tisících mezinárodních Lyoness online obchodech. Při tomto druhu nakupování se nákup zaeviduje, rabat partnerské společnosti se zúčtuje a v dalším kroku se připíše z toho vyplývající částka Cashback. Přihlaste se jednuduše na www.lyoness.net.

Partnerské společnosti na Cashback Card
Cashback Card je karta výhod, která slouží k evidenci sumy nákupu a výpočtu výhod, které z toho vyplývají. Je akceptována téměř v celé Evropě množstvím partnerských společností, mezi nimiž jsou i velké koncerny.

Partnerské společnosti na originální poukázky
S originálními poukázkami partnerských společností mohou Lyoness členové své nákupy zaplatit stejně jako s penězi v hotovosti. Poukázky je možno získat v příslušné Lyoness kanceláři a u samostatných prodejních míst poukázek nebo si je člen může objednat telefonicky, online nebo písemně.

Mobile Cashback
S Mobile Cashback mohou členové využívat výhody dokonce i přes Smartphone. Každým dnem přibývají partnerské společnosti, které společně s Lyoness umožňují členům tuto inovativní možnost nakupování.

Možná nevěříte- ale je to opravdu tak! Díky tomu, že jsme partnerem největšího nákupního světového společenství, nabízíme Vám jedinečnou možnost. Z každého uskutečněného nákupu u nás, dostanete peníze zpátky! Proč? Protože si myslíme, že pokud u nás nakoupíte nábytek či doplňky, dle Vašich představ, za dobrý peníz a my Vám ještě jako bonus pošleme nějaké PENÍZE zpátky na Váš osobní účet - přijdete nakoupit i příště!! Nedáváme  body,  medvídky, kytičky - ale z každého nákupu dostanete peníze zpět! Zcela zdarma- pouze na základeě Vaší registrace. Víc nemůže nabídnout nikdo na světě...  PTEJTE SE NÁS !!! .. Stejné výhody  můžete získat i u dalších tisíce prodejců v celé Evropě a dnes i na celém světě. Namátkou jmenuji: Tesco, Shell, Sportisimo, Baumax, Canaria Travel, Mall.cz, Baťa, Kika, Slevomat, .. atd atd.  .. Nakupujete tak jako dosud, dostáváte peníze zpátky a ještě podporujete každým nákupem nadaci na pomoc potřebným.

Nejprodávanější