O nás

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 

Rádi bychom Vám představili firmu ,,Nábytek KRACEN" a sortiment zboží, které nabízí.
Naše firma spolupracuje s českými i zahraničními dodavateli, jejichž kvalita je ověřena jak několikaletou tradicí výrobků na trhu, tak zkušenostmi zákazníků.
Můžeme Vám nabídnout široký sortiment veškerého nábytku pro vybavení bytů, penziónů i kanceláří.Nabízíme bohatý výběr ložnic, obývacích stěn, dětských pokojů, sedacích souprav, skříní,  dvoulůžek, matrací, kuchyňských koutů a kuchyní od českého výrobce Mikulík, 3D grafické návrhy kuchyní - stačí půdorysný nákres prostoru a my vytvoříme grafický návrh v 3D programu přesně podle vašich dispozic, požadavků a představ...
Od vystaveného zboží pak samozřejmě zajišťujeme nepřeberné množství variant a kombinací, výběr dřev, látek, barevného provedení, od levného až po luxusnější, od standardního až po atypické zboží. Při výběru svých dodavatelů sázíme především na kvalitu a solidnost českých i zahraničních výrobců. V případě potřeby je samozřejmostí možnost nákupu na splátky, provedení montáže či rozvoz nábytku. 
Během roku v naší prodejně obsloužíme hodně  spokojených zákazníků, mezi které se můžete zařadit i Vy. 

Avšak ani na internetu není možné ukázat vše, co bychom Vám rádi nabídli,  proto tento průřez berte prosím jako pozvánku k návštěvě naší prodejny, kde Vás rádi přivítáme. 

NAŠIM CÍLEM JE VAŠE SPOKOJENOST !!!!